Menu
Paskirtis
Veikimas
Saugumas
Eksploatacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEIKIMAS

Elektromagnetinis stimuliatorius – miniatiūrinis fiksuoto žemo dažnio magnetinių impulsų generatorius, sukuriantis tam tikrą magnetinį lauką. Jo skleidžiamų impulsų dažnis, amplitudė ir forma parinkti taip, kad darytų optimaliausią poveikį žmogaus organizmui.

Prietaiso sukurtas kintamas magnetinis laukas gerina kraujo apytaką, didina kraujagyslių pralaidumą, skatina organizmo vidaus audinių apykaitos bei fiziologinius (vyriška potencija ir moteriškas jautrumas) procesus. Jo veikimo laukas apima apie 5-10 cm., todėl, nuolat nešiojamas kelnių kišenėje, jis teigiamai veikia dubens sritį.

 

POVEIKIS

Įrodyta, kad kiekviena organizmo ląstelė turi bioelektrinį krūvį ir natūraliose sąlygose yra veikiama išorinio Žemės magnetinio lauko. Tačiau dabartiniais technikos, gelžbetonio, metalų panaudojimo laikais natūralus magnetinis laukas žmogaus organizmą pasiekia ribotai arba iškreiptai, o tai gali sukelti neigiamus organizmo pakitimus, pasireiškiančius suglebimu, nuovargiu, depresiniais požymiais.

 

Elektromagnetinis stimuliatorius kompensuoja natūralaus magnetinio lauko stygių ar iškrypimą ir stimuliuoja svarbiausias gyvybines organizmo funkcijas.

Poveikis pastebimas praėjus dviem - trims savaitėms nuo nuolatinio naudojimo pradžios.

 

ĮSPĖJIMAS

Nėra ištirtas elektromagnetinio stimuliatoriaus POTENCY poveikis tam tikros rizikos žmonių grupėms (pvz. sergantiems onkologinėmis ligomis, nėščioms moterims, asmenims su jų kūne esančiais kitos rūšies stimuliatoriais, implantais, klausos aparatais ir pan.), todėl elektromagnetinis stimuliatorius šioms žmonių grupėms nerekomenduojamas.

 

PRIETAISO TECHINNĖS CHARAKTERISTIKOS

Prietaiso techninės charakteristikos

  • Elektromagnetinės indukcijos amplitudė stimuliatoriaus paviršiuje, [6,909 × 10-5 (± 20)% ] T;
  • Elektromagnetinės indukcijos amplitudė 10 cm atstumu nuo stimuliatoriaus paviršiaus, [2,580 × 10-7 (± 20)%] T;
  • Teigiamo ir neigiamo magnetinio momento impulsų asimetrija, ne daugiau kaip 10%;
  • Magnetinio lauko impulsų dažnis, [15±5] Hz;
  • Prietaiso masė (kartu su baterija), ne daugiau kaip 0,015 kg.

 

 

© Copyright 2005 - 2016 DAGDA.